Květen 2013

Svět je malý 35 - Zrada bolí

31. května 2013 v 19:55 | Camelia


Gauč vedle televize byl pohodlný, ale jeho měkkou náruč jsem si stejně příliš neužívala. Naproti mně seděl Sasuke a mračil se, jako bychom oba vycítili, že se něco děje.
"Sasuke, já…," začala jsem, ale nenapadlo mě, jak pokračovat. "Musíme si promluvit."
Pohled mu ztvrdl. Neřekl však nic.

Lay č. 5 - Geisha Hinata on the sakura tree

25. května 2013 v 19:07 | Camelia |  Laye blogu
Tak, je tu další lay! Já vím, že teď to tu na blogu vypadá spíš jak na stránce nějakého grafického šílence a ne FF pisálka, ale budete to muset přežít :D Dokud totiž mám nápady na laye, na povídky už není čas :D Ale zřejmě budu přepisovat Život Jedné Aristokratky - ten začátek se mi moc nelíbí. Ale novinkou bude, že to první napíšu v ruce, až potom to hodím na blog (abychom nedopadli jako se SJM, že? xD) Mno, doufám, že se Vám už PÁTÝ vzhled blogu líbí a není na Vás moc sladký ;) Těším se na vaše hodnocení a komentáře! Adie ;)


P.S.: Ta relaxační hudba je můj nový objev.... V překladu: "Padající lístky Sakury" - určitě si jí poslechněte a dejte mi vědět, kdybyste věděli o nějaké k tomuto dessu výstižnější ;)

Svět je malý 34 - Štěstí

18. května 2013 v 18:32 | Camelia

"Ahoj," pozdravil mě Sasuke, "ty někam jdeš?"
Zvedla jsem hlavu od malého kufříku. "Jo."
"Kam?" Zněl tak překvapeně, že jsem musela točit hlavu, aby neviděl, že se usmívám. Já vím, byla to ode mě docela podpásovka, ale… Co oči nevidí, to srdce nebolí, ne?
"Neřeš," usmála jsem se na něj (i když on asi nemohl tušit, že jsem při tom myslela na někoho docela jiného) a oblékla si bundu a boty. Sasuke v pyžamu, který se sotva rozkoukával, jen zamrkal.

Omluvy a pomluvy

16. května 2013 v 22:12 | Camelia |  TTKM
Asi vás zajímá, proč tenhle týden nic nebylo. Pravda je taková, že jsem na psaní SJM neměla náladu a těch pár hodin volného času, který mi zbyl, jsem si radši přečetla knížku nebo hrála s programy. Ano, psala jsem, ale povídku, kterou (zatím) nehodlám zveřejnit - jak řekla jednou Tash, mám jich teď moc. Proto žádné nebyly; radši než jeden díl a pak dlouho nic, bude nic.......... a díly.
Navíc ve škole jsem teď měla docela napilno - od soboty jsem přepisovala poznámky a učila se na písemky: V Po - chemie, dějepis, Út - Nj sloh, Stř - Aj modul (ale to jsem měla na to učení jen 2,5 hodiny, Dneska: Z, chemie, a zítra poslední písemka: Fy, M. Navíc mi teď jde o známku (hlavně v jazycích to mám nerozhodně), takže tak.
Omlouvám se, a doufám, že na mě nezanevřete. Budu se snažit to všechno dohnat a už mám pro Vás připravenej rozpis "služeb" na prázdiny. Ještě není úplně doladěný a taky musím dopsat pár povídek, takže ho zatím nezveřejním :) Jinak moc děkuju čtenářům, že HLASUJÍ V DOTAZNÍKŮ VE "VÝZVÁCH" aneb "Tvůj názor mě zajímá, tak prosím klikni." Moc si vážím zatím 63 hlasů! :3 Arigato!
ANKETA na dnešek: Co jsou to pomluvy?

Lay č. 4 - A thousand shades of grey

10. května 2013 v 18:28 | Camelia |  Laye blogu
Je tu nový vzhled! Já vím, trochu depresivní s tou šedou, ale i já jsem ovlivněna tím, jak všude vidíte upoutávky na knihu "Tisíc Padesát odstánů šedi/temnoty". Prosím, ohodnoťte ho. Doufám, že se líbí ;)


Pozdrav ze země halušek a brinzi

3. května 2013 v 16:46 | Camelia |  TTKM
Zdravím n.~
Asi se ptáte, proč tu není další povídka. Dobrá, možná se neptáte, protože (co si budem vyprávět) mé přidávání rozhodně nepatří mezi ty... hm, řekněme... Předvídatelné. Nicméně, pro ty z vás, kteří se ptají, tak právě teď jsem se pravděpodobně vrátila z prvního pochodu ve Slovensku. Píšu pravděpodobně, protože si nejsem jistá, jestli bude možnost připojit se tam k internetu, takže tenhle článek je přednastavení n.n Budu tam od 3.5. - 9.5. Takže nečekejte přílišnou aktivitu. Možná (pokud se budu moct připojit na wi-fi) v rychlosti oběhnu vaše blogy a pokusím se vymyslet pokračování povídek a taky jak napíšu další díl SJM 34. Kromě toho jsem tu na dotoxikačním pobytu, takže mi pochopitelně utíká škola. No, tím vším chci vlastně říct, že v chodu blogu se nic moc nezmění :D Po návratu (nebo možná během pobytu) se vám ještě ozvu a o víkendu (když budu stíhat) snad přihodím fotky ;) Majte sa dobre, C.

DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)