Tahák na můj blog!

6. dubna 2013 v 20:22 | Camelia

Tento článek mi přiadal jako dobrý nápad, zvláštně proto, že jsem v dotazníku našla pár lidí, kteří si stěžovali na přehlednost a u ~Hellequinassasin jsem viděla návody, tak jsem si řekla, proč to taky nezkusit? Pokud nemáte problém, klidně ho můžete ignorovat, nebo si přečíst jen nějaké části, anebo ho také přečíst celý, je mi to jedno, protože je jen pro Vás a pro to, abyste se tu lépe zorientovali. Za připomínky budu vděčná a doufám, že Vám to pomůže.


Myslím, že k tomuhle není co dodat. Vrhneme se tedy na jednotlivé části.

Menu tu není dlouho, proto i nějaké odkazy nejsou plně fuknčí, ačkoliv se snažím, aby brzy byly. Jistě jste si všimli, že je rozděleno do několika částí.
---------------
VÝZVY obsahují to, co je na blogu zrovna aktivní a co bych chtěla, abyste neignorovali. Původně jsem myslela i na soutěže, ale nezdálo by se, že by se vám do toho chtělo, takže jsem od tohoto nápadu později upustila :)
NOVINKY jsou o tom, co chystám, co právě běží (nejčastěji nějaká povídka) a na čem pracuji.
POVÍDKY obsahují čtyři milníky: Série, Jendorázovky, Žánry, které píšu a Seřazení podle abecedy. Série a jednorázovky jsou, myslím, jasné rubrika Žánry i Podle abecedy je pro náročnější čtenáře nebo pro ty, co se chtějí mrknout na můj dlouhý předlouhý seznam :)
STORIES má ve svém podtitulku zatím jen jeden odkaz. Je to na mojí jedinou povídku "Real life", postupně by ale měly přibývat i další ;)
GRAFIKA, k té myslím není, co dodat. Prostě laye, ať už blogu, volné, nebo na objednávku a další grafika ;)
Dál najdeme KNIHY, FOTKY, KRESBY, které všechny obsahují odkaz na další rozcestníky nebo na má díla.
ŠKOLA pod nimi zatím ještě není aktualizovaná. Jinak by to měli být rady, studijní materiály apod.
OSTATNÍ je o tom, co mimo jiné na svém blogu nabízím. Zatím se celý široký možný repertoár smrskl do jednoho - recenzí.
V MYSELF najdete kontakt na mě a něco o mé osobnosti, AFFs nepovažuji za nutné vysvětlovat, stejně jako BLOG, TIPS, CREDITS, ANKETY A ODKAZY, takže myslím, že tohle je konec menu.

Je obrázek k určité povídce, který většinou obsahuje odkaz na něco jako "recenzi" v kombinaci s rozcestníkem. Najedte tam díly, postavy, děj i současný stav. Později přibodou i další zajímavosti. Vypadá to asi takhle:Má jen jeden vedlejší účel. Pokud se chcete vrátit "domů", stačí na něj kliknout a hned jste na úvodní stránce mého blogu ;)

K tomu snad není moc co říct, snad jenom, že byste si mohli všimnout, že dole jsou HVĚZDIČKY a KOMENTÁŘE od toho, aby se článek hodnotil! Povídky navíc obvykle obsahují odkaz na další díl nebo předchozí díl. Pokud tam není, vraťte se prosím na rozcestník a upozorněte mě na to. Děkuji ;)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hellequinassasin Hellequinassasin | Web | 7. dubna 2013 v 16:58 | Reagovat

jjej :)to je fajnovo, že si si to aj ty spravila ^^ :)

2 Kishinka Kishinka | 8. dubna 2013 v 15:02 | Reagovat

Supr :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)