Jak si u mě objednat (nejen) dess

8. dubna 2013 v 19:53 | Camelia
OJEDNÁVKA LAYOUTU:
  1. Přezdívku/blog
  2. O čem bude (téma)
  3. Barvy (můžete nechat i na mě, ale pokusím se vám vyhovět)
  4. Základní vzhled (menu napravo, stránku uprostřed...)
  5. Jak dlouho si můj lay necháte
  6. Napsat mi na mail další podmínky (dobu do které to chcete; poslat pbrázky apod.)
PŘEČETĚTE SI PROSÍM PRAVIDLA, NAJDETE JE TADY

OBJEDNÁVKA IKONKY/AVATARA:
  1. Jméno
  2. Adresa blogu (aktivního)
  3. Rozměry (pokud neuvedete platí 120x60 px pro ikonku, pro avatara obvyklé 32x32px)
  4. Barvy apod.


KONTAKT: moonlightgirl@seznam.cz

P.S.: Objednávky přijmám každý den, ale vyrábím jen v určité dny, když mám čas a přijdu brzy domů (minimálně o víkendu) a také jen tehdy, když mám na něj náladu. Nejde mi o kvantitu, ale o kvalitu, tak se neděste, když vám obratem neodepíšu. Díky za pochopení :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Morriardy Morriardy | E-mail | Web | 26. října 2015 v 9:35 | Reagovat

hm. nejako ti nefunguje odkaz na pravidlá...
každopádne pred tým, než sa pokúsim s tebou uskutočniť kontrakt - ako si na tom s časom? keby som mala záujem o lay, ako dlho by som musela čakať?

2 Camelia Camelia | Web | 27. října 2015 v 20:16 | Reagovat

[1]: Záleží dost na tom, jak moc mám toho do školy, jak moc rychle přijde múza (hlavně proto, že bych nerada dělala laye "jen tak" - myslím, že když už si u mě někdo laye objedná, měla bych se alespoň vysnažit udělat je co nejlepší, a ne jen tak na oko). Může to být dva dny i měsíc. Většinou mi to zabere tak týden nebo dva. Právě teď mám prázdniny, takže bych to mohla stihnout do konce tohoto týdne. Potom už to bude... náročnější. Záleží také na podmínkách objednávky (jak moc promakaný/jednoduchý a jestli má dotyčný jasnou představu, nebo de facto nemá tušení).
Kdyby cokoliv, klidně se zeptej :) Doufám, že jsem odpověděla na tvůj dotaz.

Děkuju za upozornění... Když nad tím tak přemýšlím, oni asi ještě ani nejsou napsaný :D Poznamenám a časem doplním :) Kdyžtak bychom se na přesných podmínkách domluvuly později, až budeme mít něco kokrétnějšího na stole. Jinak děkuju a přeju hezký den!

3 Morriardy Morriardy | E-mail | Web | 28. října 2015 v 11:37 | Reagovat

[2]: Aaaaha. Tak to je fajn, aj keby som mala čakať ten mesiac tak nevadí. Pýtam sa skôr pre to, že zaneprázdnený blogový grafici mi v odpovede na objednávky písali, že to potrvá od troch meiacov do pol roka lebo toho majú veľa. Takže myslím, že zverím fasádu mojej stránky do tvojich rúk :) ((a už vopred ťa upozorňujem že sa naozaj neponáhľam - kľudne si daj na čas aj ten mesiac, hlavne nech je to také dokonalé, ako tvoja predchodzá tvorba :) )
Mám ti teda napísať e-mail s podrobnosťami alebo "požiadavky" môžem vysoliť rovno do komentára? ((a ak ti pošlem obrázok, vedela by si ho podľa vlastného uváženia zakomponovať do toho layu? na mojej stránke si už bola, a v záhlaví mám tú zlatú rybičku  a mačičku, v snovom kontexte a neskutočne sa mi to páči. vedela by si sa toho nejako ujať? alebo je to obmedzovanie fantázie a nechám to na tebe...)

4 Camelia Camelia | Web | 28. října 2015 v 16:04 | Reagovat

[3]: Požadavky klidně můžeš napsat sem, do komentářů :) Stačí jen odpovědět na ty nahoře uvedené bodíky. Dělá se mi to jednodušeji, když to mám takhle popořadě obodované. Klidně buď konkrétní, když to nepůjde, dám ti vědět ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)