Všichni umí kritizovat

3. března 2013 v 16:03 | Camelia |  TTKM
Mám jednu dost pitomou vlastnost - velmi velmi snadno se naštvu a urazím. Pokud už na můj blog nějakou tu chvilku chodíte, asi vým neuniklo, že jsme milulý rok o letních prázdinách jsme pořádali tábor, musela jsem nakreslit plakát. Tehdy se mi do toho chtělo, protože všechno se zdálo úžasné. Nadchnul mě ten nápad, jenže už od ledna na mě naléhají, abych nakreslila další, na nový rok.

Deptá mě to, neuvěřitelně. Sakra, mám málo času, nezvládám kreslit, psát pro vás, starat se o dva blogy najednou a ještě do toho se učit! Už jsem omezila pohyb na mimimum a pořád mám pocit, že mám na sebe tak strašně málo času, až to bolí. Mohla bych něco vypustit, ale co? Vás nechci, školu taky ne a ani svoje koníčky. Kruci, jděte už doprdele, fakt!
Včera jsem se teda sebrala a postahovala pár obrázků jako inspiraci. Dala jsem to nějak dohromady a už jsem se chystala to všechno vybarvit, když najednou přijde taťka a řekne mi, že je to divný. Mamka kolem toho třikrát projde, tak si říkám, že jí to asi řek, a že s ním souhlasím, tak to teda dneska všechno vygumuju a začnu úplně od nuly v 7:45, skončím za šest hodin a voni přijdou, že je to moc smutný a že se jim to nelíbí. Tak víte co? Kreslete si to sami! Mě to fakt nebaví! Znáte mě celej svůj život, tak snad víte, že mě hrozně štve, když mě do něčeho nutíte, tak proč to děláte? Čekáte, že vám za to ještě budu vděčná? Kruci, už vážně jděte někam! Zejtra píšu test z dějáku a neumím vůbec nic, protože 9 hodiny kreslím vaše blbý plakáty a už prostě ne. DOST! Končím, tečka, šmitec! Možná to časem předělám, ale teď fakt ne! Prostě toho mám dost. Ve škole trávím 32 vyučovacích hodiny + 7 hodin na kroužkách a kdykoliv chci něco já, musím se vás ptát, pořád se sarat, jestli když teď začnu něco svýho, budete po mě zase ěnco chtít. Nebaví mě to, vážně, tak si vyberte, buď vzorná dcera, nebo vzorná studentka, obojí už vážně nezvládám! >:[
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kata-chan Kata-chan | Web | 3. března 2013 v 17:02 | Reagovat

Mám jednu kamarádku která žije přesně jako ty...hekticky, ve spěchu. Učí se, věnuje se koníčkům a doufá v uznání od mamky, které se moc nedostavuje. Já jsem na tom podstatně jinak, mám uvolněnější život, ze školy si hlavu nedělám.
Jedna rada - buď tím, čím chceš ty, dej si někdy oraz a buď trošku sobec - mysli jen na sebe ;)
Jinak doufám, že ti bude brzo líp ;)

2 Shin Shin | 4. března 2013 v 15:35 | Reagovat

Holka, ty jedeš jako mašina. xD Upřímně, tenhle pocit dost dobře znám, mám na starost "pár"(tak bilion) věcí, hodně se teď nervuju ve škole a doma to není o moc lepší, ačkoliv v naší rodině je většina z lidí - pohodáři.

No, učení si teď nemůžu dovolit omezovat, takže jsem akorát přepla do stavu "off" - učím se, ale nedívám se na hodinky, jinak bych vykulila oči, řekla: "sakra, to už je tolik" a dokonce dne už bych se nenaučila ani větu.

Ale co se týče koníčků, tak v poslední době jsem zrušila téměř všechny. :-) Sice na svojí kytaru ještě pořád hraju, ale už ne z donucení, ale jen pro radost, když se chci odreagovat. Semtam něco nakreslím, ale vůbec nejlepší relax jsou procházky při hezkém počasí. :) Bydlíme totiž na vesničce, takže tady se jde odreagovat už jen pohledem z okna. :) Taky poslouchám relaxační hudbu, semtam cvičím stretching, jógu a podobné. :) Otevřu si okno, poslouchám rádio, nedívám se na hodinky, ačkoliv ano, času je málo.

Prostě se nedívej na hodinky, jeď si podle sebe a kašli na věci, který dělat nechceš, protože to k ničemu není - unaví tě to, naštve atd..Vesměs souhlasím i s Kata-chan. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)