Prosinec 2012

Svět je malý 28 - Nechci tě ztratit

28. prosince 2012 v 3:01 | camelia


Ťuk, ťuk, zaklepala jsem na dveře. Stále jsem tam, stejně jako tehdy a ruce se mi třásly, ačkoliv jsem absolutně nevěděla proč. Dvěře se otevřely téměř okamžitě.
"Ahoj," začala jsem. Překvapení v jeho očích za okamžik vystřídala obezřetnost.
"Ahoj."
Teprve teď jsem si uvědomila, jak je celá tahle situace stupidní. "Můžu dál?"
Beze slova ustoupil a já jsem ho následovala úzkou chodbičkou. Stěny se mi ale zdály nějak holé, oproti mé poslední návštěvě.

Svět je malý 27 - Nečekaný zvrat

25. prosince 2012 v 22:30 | camelia

Vánoční prázdniny skončily a my chtě nechtě museli zase do ústavu. První hodina byla čeština. Seděla jsem na svém místě a čekala na příchod učitelky. Sasuke se o něčem bavil s Kibou v rohu a nevěnoval mi žádnou pozornost. Ino zrovna s nějakou méně známou dívkou probírala lak na vlasy. Vůbec jsem nevnímala okolí, až do doby, než dovnitř jako velká voda vtrhla jakási brunetka a vysokým pisklavým hláskem hláskem nezačala vykřikovat: "Už to víte, už to víte?"

Svět je malý 26 - Cože?

22. prosince 2012 v 15:28 | camelia

Rozhodla jsem se, že to musím dopsat, jinak se z toho zblázním. Tak tu máte další divný díl, přestože ten poslední jste komentovali méně, než je m-i-z-e-r-n-ě. Takhle COMEBACK tak rychle nebude, ale to je vaše věc....

"Sakra!" zaklela jsem a bylo mi úplně fuk, jestli mě někdo slyší. Šaty, které mi Sasuke vybral, byly hodně těsné a já se do nich nějak nemohla nasoukat. Pomoc hospodyňky v Sasukeho domácnosti, kterou si najal na dnešní den, jsem odmítla. Nedokázala jsem si představit, že by se mě dotýkala cizí osoba.
Nasupěně jsem šaty hodila do kouta a vztek ve mně jen vřel. Úplně jsem viděla Sasukeho, jak by se na mě samolibě usmíval a utrousil něco jako: "Máš problém se šaty?"
"Ano, mám!" odpověděla jsem si. "Mám, mám, MÁM!"
Nerozuměla jsem tomu. Dokázala jsem vydržet rozchod s Narutem, hádku s nejlepší kamarádkou, dokázala jsem se postavit naší matikářce i jejím příšerným rovnicím a statistikám, a nedokážu se narvat do stupidních šatů?!
Rázně jsem k nim přišla a znovu se pokusila je na sebe nasoukat. Téměř se mi to povedlo, ale nějak jsem se nemohla dostat k zapínání. Zkusila jsem se ohnout, ale nešlo to. Doprčič, přece za někým nepoběžím pro pomoc! Jenže, ať jsem se vrtěla, jak jsem chtěla, nijak mi to nepomáhalo. A náhle jsem uslyšela kroky.

Svět je malý 25 - SPECIÁL

18. prosince 2012 v 20:21 | camelia

Tak je to tady! Těšíte se? Snad ano, přeji Vám pěkné Vánoce a hlavně super prázdniny, páč sama vím, že ta škola je děsná! Nuž, není to nic moc, děj nijak neutíká, ale...! Ale! Když budete hodní, o prázdinách se můžete těšit na další díl :) Příjemné počtení a prosím o komentáře!

Bylo páteční odpoledne. Po náměstí spěchaly davy lidí a provoz procházel velkou zkouškou, stejně jako trpělivost řidičů. Rodiče se vraceli umořeni z práce a těšili se na svůj domov a tak se jim nedivte, že na ploužící se chumáčky studentů byly příjemní asi jako zmije na neopatrného vetřelce.
Po zemi se povalovalo rezavé listí lip a jeho barva pomalu mizela pod botami. Šedé nebe pochmurně shlíželo na pozemský svět. Nepochybovala jsem o tom, že brzy začne pršet.
"No tak, miláčku, co je s tebou?" zašeptal mi do ucha starostlivě Sasuke. Ach ano, Sasuke. Stále nemůžu uvěřit tomu, že jsme spolu už přes půl roku! Jak jsem to do teď mohla vydržet? Nechápavě jsem nad tím zavrtěla hlavou.
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)