Všechno se kazí a kompikuje

18. listopadu 2012 v 18:33 | camelia |  TTKM
Tak, jak jste si asi všimli, nadpis článku nezní zrovna vesele. Pravda je taková, že to ani nebyl účel. Nemám zrovna dobrou náladu.
Víte, nikdy jsem nebyla počítačový maniak. Vlastně na počítač jsem začala chodit asi tak před dvěma lety, kdy mě kamarádka přivedla k Narutovi, a necelý půl roku později jsem si založila blog. Nevím, poslední dobou mě blogování přestává bavit. Nebaví mě psát, nebaví mě dělat s Photofiltrem, nabaví mě se snažit, když blogy o líčení (které mimochodem, přestože mě trápí typické projevy puberty a pozdní učení, považuji za naprosto zbytečnou ztrátu peněz), co tu jsou klidně i 3x kratší dobu, než já, mají 5x větší návštěvnost.
Štve mě, že v dobách asi před měsícem, kdy jsem měla návštěvnost 50 lidí, pod článkem byly 4 komentáře, a to ještě navíc od SB. Ne, že bych vás nějak chtěla diskriminovat, nebo bych si vás nevážila tolik jako ostatních, ale sakra, napsat komentář přece nezabere talik času lidi!
Nebudu urážet vaši inteligenci a vymlouvat se - prostě mě blog nebaví. Konec, tečka. Nechce se mi do toho. Mám pocit, že to stejně k ničemu nevede a navíc si čím dál více uvědomuji, že skutečný život se mi vzdaluje kdybych byla jiný člověk, přichází tedy otázka. Virtuální, nebo realný svět? Sami si řekněte , co je pro vás důleitější, já mám však jasno.
Chci změnit moje zvtahy s kamarádkou, která je jedna z nejlepších. Chci něco dokázat, chci postoupit v olympiádě z bižule nejmíň do okresního, když už ne do kraje a chci mít na vysvědčení samý, chchi napravit svoje chyby a změnit svůj styl života.
Nikdy jsem nechtěla dojít k tomu, abych musela blog smazat nebo pozastavit, ale... Já už vážně nevím, co dělat! Jak zvednout navštěvnost, jak vás donutit psát komentáře, jak dělat něco, když si pořád nemusím říkat, zase z toho nic nebude.
Nekončím úplně, SB stále budu obíhat a číst jejich články, jak to dělám i teď, přestože třeba nekomentuji ;), a sem tam, když budu mít náladu, něco vydám. Stejně, většina z vás toho má teď taky dost, resp. až nad hlavu, takže mometálně nebudu extra aktivní, páč stejně nemáte tolik času ke mě chodit a číst výplody mé choré mysli. A možná někdy, až se vrátím, a budu vědět, jak přesně tenhle blog bude vypadat, co do něj mám dávat, a tak, můžete očekávat velký COME BACK se vším všudy! Návrat s videi, povídkami, články, příběhy a novými nápady, dessy a tak. A budu doufat, že můj blog budete stále navštěvovat, alespoň tak, jako teď.
Ne, neodcházím úplně, stále tu budu, vaše Camelia, ta, která tu vydržela rok a poznala pár skvělých lidí. Stále mi můžete psát na email, pokládat otázky, čekat na další díly povídek, ale čas jde dál a já ho nechci strávit dělám něčeho, co nemá smysl.

Mějte se pěkně a hlavně nezapomínejte, protože vzpomínky jsou občas to jediné, co nám zůsatane. Snad se ještě někdy uvidíme.
Vaše Camelia


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 magika magika | 18. listopadu 2012 v 18:48 | Reagovat

taky už nemám čas na blog nejen kvůli učení ale kvůli kamarádům,takže to naprosto chápu xD a jsem moc ráda že blog nerušíš xD

2 magika magika | 18. listopadu 2012 v 19:01 | Reagovat

myslím že je to Ichigo Kurosaki

3 Tarei Tarei | Web | 18. listopadu 2012 v 19:13 | Reagovat

Ale no tak, no, ale jak myslíš, bránit ti nebudu, zatím se měj :))

4 shinju-u shinju-u | 18. listopadu 2012 v 19:50 | Reagovat

Upřímě, když jdu psát příběh nebo dělat něco na blog, nenapadne mě otázka "virtualita vs realita". Sice si občas na počítači posedím, ale to mě neomezuje. Svoje povinnosti si plním a kamarádky nezanedbávám........ Škola není všechno, fakt není. Dlouho jsem to nechápala a učila se ze dne na den, ale ne, škola není....život. Vždycky jsem lpěla na samých jednička, pro uspokojení svých ambicí, ale jedinou odpovědí mi byla špatná známka. Tak jsem se přestala tak zoufale snažit a začala jsem si užívat života,  jako správný požitkář a prospěch mi šel sám nahoru. Protože jsem se nepřepínala...Ale to jen o mě. no, návštěvnost asi nebude 150 lidí za den, když pomalu nevydáváš žádné povídky a já myslím, že to je důvod proč tu ti lidé chodí. ;) :-) Já Toplist nemám, ale kdybych měla, tak moje návštěvnost bude zřejmě úplně nulová. Myslím, že naštvat se na čtenáře, že nepíšou komentáře, když ty nepíšeš povídky není ta správná věc. Tak jakože, beru tvůj názor, já říkám ten svůj. Na svém blogu taky dvakrát aktivní nejsem, ale co už, jeden pitomý koment od Tash...je tu vždycky. :D

5 Erbanka Erbanka | 18. listopadu 2012 v 21:18 | Reagovat

To mě mrzí. Chci aby si tu byla, ráda si čtu co píšeš a tak podobně. To proklatý učení už zničilo tolik blogů, málem i ten můj, ale ještě furt mi zůstávali návštěvníci a když nebyla jediný koment já jsem dál psala. Potom jsem to nevzdala a najednou za pár dní, jsem měla 2 nové SB a větší návštěvnost, důležité je nevzdat to, a doufám že ty taky nebudeš tak snadno pokořitelná, snad Tě tu ještě někdy uvidím...

6 Uchiha Sakura Uchiha Sakura | E-mail | Web | 22. listopadu 2012 v 15:10 | Reagovat

No, držím palce aby se to povedlo, a hlavně aby ses nám brzo vrátila!

7 katuska katuska | Web | 25. listopadu 2012 v 11:18 | Reagovat
8 Faith Faith | 28. listopadu 2012 v 18:02 | Reagovat

Áno, áno (neukamanuj mě xD)Moudré to prohlášení toto :) a vcelku zajímavé :) škola není život, že po nás všech naše doba vyžaduje minimálně kus papíru, co si říká maturitní vysvědčení, je vcelku nefér, mnohým z nás by vyhovovaly třeba řemesla, nehledě na inteligenci, prostě to někoho baví, ale z několika seti jistých důvodů je to prostě pech..
A ty tvé komenty? Píšeš pro sebe nebo pro ostatní? To je ta otázka.. pokud potřebuješ pár komentů pod povídku, pak chápu, prečo to chceš zahodit :) ale komenty nejsou všechno přeci =) stejně jako názory lidí i komenty ti mohou být u zadní části těla :) záleží jenom na tom, co si o své vlastní tvorbě myslíš ty, ten zbytek už je zanedbatelná část, pár pochvalných komentů je fajn, ale můžeš si pak být jistá, že to není jenom ta stará klasika "hezké" co se píše všude?

9 camelia camelia | Web | 28. listopadu 2012 v 21:20 | Reagovat

Heh, článek asi  vyzněl trochu jinak, než jsem chtěla, vzhledem k tomu, že se často opakujete :D Nestěžuju si, stejně píšu jenom, když se mi chce/mám náladu (jak mnozí z vás můžou potvrdit) a komentáře vždycky potěší, buďme upřímní. Ale nějak mě to přestalo bavit. Ne bavit, to není to správné slovo.
Zkrátka jsem si uvědomila, že nemám žádný určitý cíl a ještě nevím, co budu vasltně s blogem dělat. Prostě jsem se rozhodla změnit přístup a to ke všemu i k blogu samotnému :) Stop-stav je tu proto, abych si stihla všechny změny promyslet a pak se sem vrátit se vším všudy, ne oznámit návrat a za měsíc zare psát totéž, jako teď :) To by asi nikoho z nás nebavilo. Ani mě, ani vás :)
Toť vše. Prostý a jednoduchý důvod - přemýšlet nad tím, co dál vlastně na blogu chchi mít a čemu se věnovat :)

10 Faith Faith | 28. listopadu 2012 v 21:57 | Reagovat

[9]: Dobře, dobře :D na dohadování a filozofování můžem zneužít konohu ještě víc ;)
Buďme upřímní, mě už komenty vcelku přestaly zajímat xD ale sebe bych radši neřešila, mohla bych ti zděsit pár návštěvníků =P
Ked chceš přemýšlet, tak přemýšlej :D Ked budeš chtít radu od staršího a velmi ale velmi nemoudrého, pak dej vědět xD jenom zas neuvažuj moc nad tím, co změnit tady ve virtualitě, abys měla čas i na tu občas bohužel podstatnější realitu ;)

11 camelia camelia | Web | 29. listopadu 2012 v 6:42 | Reagovat

[10]: Dobrá dobrá, "mladá" to vezme v uvážení xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)