Listopad 2012

Všechno se kazí a kompikuje

18. listopadu 2012 v 18:33 | camelia |  TTKM
Tak, jak jste si asi všimli, nadpis článku nezní zrovna vesele. Pravda je taková, že to ani nebyl účel. Nemám zrovna dobrou náladu.
Víte, nikdy jsem nebyla počítačový maniak. Vlastně na počítač jsem začala chodit asi tak před dvěma lety, kdy mě kamarádka přivedla k Narutovi, a necelý půl roku později jsem si založila blog. Nevím, poslední dobou mě blogování přestává bavit. Nebaví mě psát, nebaví mě dělat s Photofiltrem, nabaví mě se snažit, když blogy o líčení (které mimochodem, přestože mě trápí typické projevy puberty a pozdní učení, považuji za naprosto zbytečnou ztrátu peněz), co tu jsou klidně i 3x kratší dobu, než já, mají 5x větší návštěvnost.
Štve mě, že v dobách asi před měsícem, kdy jsem měla návštěvnost 50 lidí, pod článkem byly 4 komentáře, a to ještě navíc od SB. Ne, že bych vás nějak chtěla diskriminovat, nebo bych si vás nevážila tolik jako ostatních, ale sakra, napsat komentář přece nezabere talik času lidi!
Nebudu urážet vaši inteligenci a vymlouvat se - prostě mě blog nebaví. Konec, tečka. Nechce se mi do toho. Mám pocit, že to stejně k ničemu nevede a navíc si čím dál více uvědomuji, že skutečný život se mi vzdaluje kdybych byla jiný člověk, přichází tedy otázka. Virtuální, nebo realný svět? Sami si řekněte , co je pro vás důleitější, já mám však jasno.
Chci změnit moje zvtahy s kamarádkou, která je jedna z nejlepších. Chci něco dokázat, chci postoupit v olympiádě z bižule nejmíň do okresního, když už ne do kraje a chci mít na vysvědčení samý, chchi napravit svoje chyby a změnit svůj styl života.
Nikdy jsem nechtěla dojít k tomu, abych musela blog smazat nebo pozastavit, ale... Já už vážně nevím, co dělat! Jak zvednout navštěvnost, jak vás donutit psát komentáře, jak dělat něco, když si pořád nemusím říkat, zase z toho nic nebude.
Nekončím úplně, SB stále budu obíhat a číst jejich články, jak to dělám i teď, přestože třeba nekomentuji ;), a sem tam, když budu mít náladu, něco vydám. Stejně, většina z vás toho má teď taky dost, resp. až nad hlavu, takže mometálně nebudu extra aktivní, páč stejně nemáte tolik času ke mě chodit a číst výplody mé choré mysli. A možná někdy, až se vrátím, a budu vědět, jak přesně tenhle blog bude vypadat, co do něj mám dávat, a tak, můžete očekávat velký COME BACK se vším všudy! Návrat s videi, povídkami, články, příběhy a novými nápady, dessy a tak. A budu doufat, že můj blog budete stále navštěvovat, alespoň tak, jako teď.
Ne, neodcházím úplně, stále tu budu, vaše Camelia, ta, která tu vydržela rok a poznala pár skvělých lidí. Stále mi můžete psát na email, pokládat otázky, čekat na další díly povídek, ale čas jde dál a já ho nechci strávit dělám něčeho, co nemá smysl.

Mějte se pěkně a hlavně nezapomínejte, protože vzpomínky jsou občas to jediné, co nám zůsatane. Snad se ještě někdy uvidíme.
Vaše CameliaDess pro Erbanku :)

12. listopadu 2012 v 19:01 | camelia |  Laye na objednávku
Tak, už to bude nějaká doba, co mě Erbanka, jedno z mých nej SB požádala o 2. dess, tentokrát na Death Note. A jak to dopadlo? Posuďte sami TADY ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓


Malířka II.

10. listopadu 2012 v 19:56 | camelia

V dálce odbijí zvony půl sedmé, venku už je tma. Všichni se najednou začínají zvedat a odcházet. Ani jeden z nich se na mě nepodívá. Bolí to, ale už jsem zvyklá. Jsem zvyklá, že život bolí.
Pomalu se zvednu a váhavě přijdu ke stolu pana učitele. Ve třídě už jsem už zůstala jen já a dva vietnamci, kteří vypadají jako sourozenci. Nerada se ptám, ale tentokrát vím, že nemám na výběr. Zhluboka se nadechnu a s úsměvem, jaký nejveselejší se mi podaří vykouzlit, se otážu: "Kam to mám dát?"
Učitel sebou trochu trhne, ale pak zvedne oči od rozdělané administrace a s úsměvem odpoví: "Do regálu, tam."
"Děkuju," šeptnu a zkontroluju si, jestli mám všechno, když zjistím, že ano, rychle šoupnu skicu úplně dolů, aby ji snad nikdo neviděl a s tichým "Na shledanou" vycházím ven bílou chodbou.
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)