Září 2012

Svět je malý 22 - Svítá na dobré a ještě lepší časy

29. září 2012 v 17:36 | camelia

Dny utíkaly rychle, měnily se v týdny, a já se Sakurou stále nemluvila. Můj nový kluk, školní idol Uchiha Sasuke mě denně zval na party a já namísto toho, abych se Sakuře omluvila, zbaběle kývla, že přijdu. Školu jsem začínala flákat, což mělo za následek katastrofální průměr, ale stejně nepropadnu. Vždyť prázdniny už klepou na dveře! Hm, měla jsem ale i další mnohem větší starosti. Ne, nebyla jsem těhotná, ale… Stala jsem se závislá. Na Sasukem.

Svět je malý 21 - Jako nevšímavá zmije

28. září 2012 v 17:06 | camelia

Držela jsem ho za ruku a mířila domů. Cestou jsem uždibovala popcorn a světlo z lamp protahovalo naše stíny.
Vraceli jsme se z kina, z nějaké akční komedie a smáli se jak blázni. Vůbec mě nenapadlo, že by tu teď na tomto místě byl někdo jiný, než právě on.
"Hinato?" oslovil mě najednou.

Svět je malý 20 - Panebože!

22. září 2012 v 20:27 | camelia

"Pane bože!" to byla moje první slova v sobotu ráno.
"Co je? Co je?" vylekala se okamžitě Sakura a jako blesk přicupitala k mojí posteli. Já jsem ale neměla čas přemýšlet nad tím, co ji tak vyděsilo. Mnohem větší práci mi dalo nezačít hysterčit.
"Moje hlava! Co je to proboha za divnou nemoc," vykřikla jsem a chytla se za hlavu, "mám pocit, jako by mi měla upadnout!"
Sakura se najednou zarazila.

Svět je malý 19 - Smlouva s ďáblem

15. září 2012 v 9:48 | camelia
Nejspíš jsme na party rozhodně nešly mezi prvními, soudě podle několika přiopilců, jež se potáceli proti nám ze stejného směru, jakým jsme se ubíraly, a zpívali si cosi, co se vzdáleně mohlo podobat Marjánko, Marjánko a Šly panenky silnicí (při tomhle songu jsme se vždycky měly na pozoru a už v kabelce nahmatávaly pepřák). Ale jeho sídlo naštěstí nešlo minout.
Kromě stop alkoholiků a několika zvratků za živým plotem jsme to poznaly i díky hudbě znějící po celé čtvrti a reflektorům, které celý dům zalévaly tak jasným světlem, až na dálku některé jeho části zářily jako maják.

Svět je malý 18 - Přípravy

13. září 2012 v 19:09 | camelia

Život je hořký, bohudík!
Slyšela jsem z nějaké televizní reklamy na pivo a neodpustila jsem si ironický úšklebek. Oni asi nevěděli co je to zamilovat se. No jo no, chlapi…
Zalila jsem čaj v pytlíku horkou vodou a zamyslela se. Bude chtít i Sakura čaj?
Pro jistotu jsem vyndala ještě jeden hrníček, růžový, její neoblíbenější a opatrně ho nesla do naší ložnice, kde už pomalu ani nebylo, kam se hnout.

Svět je malý 17 - Konec iluzí

10. září 2012 v 19:01 | camelia


Kdybych vám tvrdila, že se mě to vůbec nedotklo, lhala bych vám. Bolelo to stejně, jako bych o ničem nevěděla. Cestou domů mě napadaly samé takové otázky, jako:
Co kdybych tohle udělala jinak?
Nebo: Co kdybych tehdy neutíkala tou tramvají?
Anebo: Sasuke… Je to opravdu jeho vina?

Lidičky drazí...

9. září 2012 v 8:13 | camelia |  TTKM
Jak se všechno vleče. Dny ve škole jsou jako zpomalený film a doma pak nevím, do čeho se mám pustit, abych to stihla dodělat. Nerada utíkám od rozdělané práce. Což je taky důvod, proč teď nejsem aktivní. Co se týče povídek, jsem na nule. Teď nějak soustavně pracuju na "Knížkách", které jsem s esnažila vymyslet, ale jde to s nima s kopce. Dneska je neděle, že? Ach, to bychse měla učit, ale nechce se mi. No, právě sleduju jedno anime, tenokrát krimi - Yakushiji Ryoko no Kaiki Jikenb. Jsme u třetího dílu, ale tak nějak se to vleče... No nic, odcházím psát, do lesa, nebo se učit... Mějte se a omluvte mě prosím za moji neaktivitu. Budu se snažit se polepšit :) :/

Rozvrh

4. září 2012 v 19:11 | camelia |  Ostatní grafické pokusy
Je tu další rozvrh. Je pro Ai Hatake, moje nejnovější SB. Jmenuje se "SAI". To by Vás nenapadlo, že? xD
No, ale než se k němu dostanu, tak se zeptám... Jak první den ve škole? Šlo to? U mě celkem Ok, až na to, že jsem totálně zapomněla celou němčinu a musím se jí jít šrotit, abych nový rok nezačala kulí ze zkoušení na minulé časy :/ No, a jako by to nestačilo, ještě navíc i na Ajinu máme mít "proslov" o prázdinách na 4 minuty :/ Kdo to má kruci stihnout?! Když si máme ještě zabalit 12 učebnic a popsat kromě toho i 14 sešitů >=(
No nic, tak já se du učit, držte mi palce a ohodnoťte nový rozvrh ;) Snad se bude líbit Ai!


Spokojenost: S tímhle jsem spokojená na 87%... Celkem se mi líbí... Asi si ho taky vytisknu :P

Tak o vy na to? Lepším se? n.n

KOPÍROVÁNÍ POVOLENO, JEN NAPIŠTĚ DO KOMENTŮ!!!

Už zase...

3. září 2012 v 13:46 | camelia |  Ostatní grafické pokusy
Už zase nám záčíná ten kolotoč písemek, učení, zkoušení, ale i přestávek, pokeců s kamarády a tajných dopisů. Ano, už zase nám začíná škola :)
Já jsem se dneska měla celkem dobře. A páč už jsem viděla všechny koho jsem vidět chtěla, mám pocit, že bych zase mohla mít další dva měsíce volno :D Myslím, že jste na tom podobně, co? xD No, to ale zůstane jen v našich představách... Bohužel. Každopádně abych tu nekecala o blbostech, radši už to radši zkrátím na:
Snad jste se měli pěkně, chytli učitele jakž-takž a máte reálnou šanci, že další rok bude (snad) Ok :D
No, a protože jsem zjistila, že nemám žádný rozvrh, udělala jsem tokovou rychlovku na poslední anime, co jsem viděla - Lovely complex. Tak, tady je ;)


Spokojenost: asi 78% - něco mi tam pořád chybí, ale pro školu je to dobrý dost xD

Tak co vy na to?

KOPÍROVÁNÍ POVOLENO - JEN PROSÍM NAPIŠTE DO KOMENTŮ! :)

Svět je malý 16 - Rozchod

1. září 2012 v 17:04 | camelia

Krásné počasí trvalo ještě tři dny, a přestože jsem je strávila s Narutem, ani chvilka nestála za to, abych Vám to vyprávěla. Z obou z nás byla cítit nervozita a ať jsme se snažili navázat romantiku, jak jsme chtěli, nikdy z toho nevzešlo nic dobrého. Buď jsme se pohádali, nebo jsme na nějaké intimní věci neměli ani pomyšlení. Proto jsme se shodli, že dokud Sasuke nepodnikne nějaké kroky, měli bychom naše chození (ano, Naruto oficiálně přiznal, že jsem jeho holka, ale samozřejmě, jen mimo školu) na chvíli přerušit. Alespoň do doby než se to neuklidní.
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)