Červenec 2012

Svět je malý 10 - Krása okamžiku

31. července 2012 v 13:44 | camelia


Tak lidi, jak jsem slíbila, je tu další díl Trošičku krátky, ale i tak, to nervový vypětí mě jendou zničí. Teď jsem ho právě dopsala a ještě stále z toho mám mírně melancholickou náladu (jsem trochu mimo), takže mě omluvte za případné chyby, ale celý tenhle díl jsem dost prožívala. No, dost keců, snad se bude líbit :)


In or Out? - Jděte s tím někam!

30. července 2012 v 14:35 | camelia |  TTKM
Poslední dobou jsou časté slova jako In a Out. Slyšíte je všude, vidíte je všude, probírají se všude. Patří totiž do jednoho obrovského pytle s názvem "MÓDA". Já nevím jak vy, ale po tom čase, co je slyším, jsem si na ně zvládla vypěstovat jakousi alergii. Nesnáším je!
Proč člověka hodnotit jenom proto jestli má na sobě nejžhavější kousky od známích návrhářů? Notak, lidi, jděte s tím někam!
Naprosto mě vytáčí, když jdu po ulici a slyším patru holek pomlouvat jejich "kamarádky", jež

Malý pokus... o panorama? A diskuze

29. července 2012 v 11:01 | camelia |  Galerie mých výtvorů


Tak fajn, je tu další téma týdne. Tentokrát se jmenuje Měsíc, a to se mi líbí. Vždycky jsem věřila, že Měsíc mě chrání, dodává mi jistotu a vlastně i teď v to tak nějak věřím.
Miluju ho... Jeho chladnost a zárověň až děsivou krásu. V nějakém slova smyslu mi připomíná Sasukeho Uchihu, ale to sem teď plést nebudu :) Takže, Měsíc mě prostě fasicinuje a vždy mě fascinoval, není tedy divu, že jsem ho i často krrát fotila (což vážně nění snadné), ale než se k tomu dostanu... No, prostě... Jak začít... Zkrátka já dost čtu. Většinou jsou to knížky fantasy, trochu romantiky a hlavně inspirace z historie, a ve většině je Měsíc spojován s ženou a Slunce s mužem... Proč? Vážně mě nenapadá důvod. Pokud Vás ano, taknapište svůj nápad do komentářů. A teď už ty fotky...


Svět je malý 9 - Asi se dám na filozofii...

28. července 2012 v 21:34 | camelia


Tak další díl tu a musím říct, že mě překvapivě bavil :o) Už se nám to začíná rozjíždět, ale to nejlepšé nás teprve čeká ^.^ Přemýšlím, že udělám druhou sérii, asi o pěti dílech, která se bude odehrávat za rok, když dokončují školu, ale nebudu předbíhat, nejdřív tohle, pak něco dalšího. Užijte si to ;)

Vampýrská Akademie

26. července 2012 v 12:04 | camelia
Název: Vampýrská akademie
Série: 6 dílů
Žánr: Fantasy
Autor: Richel Mead
Věk: Řekla bych tak kolem 15 let.
Nakldatelství, vydání: Domino 1. vydání
Děj - OBECNĚ O VA:
Jedná se o šestidílnou sérii odehrávající se v našem světě, který ale není takový, jaký by se mohl zdát. Kromě lidí ho totiž obývají i bytosti, jež k životu potřebují pít krev. Na jedné straně jsou to Morojové - jacísi hodní upíři, kteří krev získávají od dárců a své oběti zásadně nezabíjejí - a na druhé straně Strigojové - Morojové, kteří se dobrovolně, nebo s přinucením rozhodli zahodit veškeré morální zásady a spolu s tím i schopnost ovládat Magii - ohěň, vzduch, zemi a vodu. A mezitím se nachází dhampýři - jediná možná kombinace mezi Moroji a lidmi, v nichž se smísily obě krve a jsou tímpádem jakousi kombinací nejlepších vlastností z každé rasy - mají lidskou výdrž a odolnots a upíří rychlost a reflexy a právě sem patří i hlavní hrdinka - Rosemarie Hathawayové, řečená "Rose" . V příběhu se vyskytuje spoustu dlaších postav, hlavní ale je její nejlepší kamarádka Lisse, která se celým jménem jmenuje Vasilisa Dragomirová a její učitel Dimitrij Belikov, s nímž však není vše, jak by mělo být...

!!!!NÁSLEDUJÍCÍ ČÁST SE VÁŽE K SAMOTNÝM DÍLŮM!!!!!

ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ
Děj i hodnocení jsou vesměs z mé hlavy, obrázky z netu (Google - Vampýrská Akademie)


Svět je malý 8 - Všechno zlé je pro něco dobré

23. července 2012 v 15:22 | camelia


Tak, dlší díl, zase se tam nic moc neděje, ale... no, i tak přeji příjemné počtení! n.n
PROSÍM, ZANECHTE KOMENTÁŘ!

Otázka k Narutovi

21. července 2012 v 17:49 | camelia |  TTKM
Měla bych otázku...
Čtete i mangu, nebo sledujete jenom anime?

Já osboně jsem začínala s anime a asi tak v prosinci jsem pozvolna přešla na mangu, pak jsem chvilku sledovala obojí a teď sleduji pravidelně mangu a pak v jeden den shlédnu díly anime, co jsem zameškala... Takže spíš manga, ale obojí, protože v manze se toho děje víc, ale anime je zase přehlednější, takže to tak nějak kombinuju. Manga vždy, anime hlavně takový ty boje atd. A jak vy? Co vám vyhovuje víc?


Svět je malý 7 - Jak poznáte, že máte radši zůstat v posteli...

20. července 2012 v 20:22 | camelia


Tak, další dílek na scéně :) Rozhodla jsem se, že to bude 1. série, kterou na nově přestaveném blogu dopíšu, takže Tashi, slav ;)
Dnešní díl se mi docela líbí, ačkoliv jsem to chtěla ještě natáhnout, nějak jsem nevěděla jak a tak jsem to utla. Proto to možná bude končit dost blbě, ale co. Byla jsem v pokušení tam dát Naruta, ale odolala jsem. Proč? To se nechte překvapit v následujících dílech.Přeji pěkné počtění!
WARNING: V tomto díle se ukáže, že sprostá slova mi nejsou úplně cizí, proto otevírejte na vlastní nebezpečí a NEZAPOMEŇTE NA KOMENTÁŘ. Vždycky potěší ;)

Svět je malý 6 - Když se probudíte

18. července 2012 v 15:26 | camelia

Tak, a je tu další díl! Slavte slavte. Dodělaná přestavba, tak se do toho konečně můžu pustit tak, jak bych chtěla :) No, příjemné početení...

Žánr - TAJEMNÉ

18. července 2012 v 11:34 | camelia

.:SÉRIE:.

.:JEDNORÁZOVKY:.DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)