Červen 2012

Tak teda lidičky...

29. června 2012 v 22:03 | camelia |  TTKM
Ahojky!

Doufám, že vám s přestavbou nelezu na nervy víc, než sama sobě. Momentálně (jak jste si nejspíš všimli) pracuju na povídkách a snad do konce července to stihnu. No, stihla bych to dřív, ale zejtra odlítám na 10 dní to Turecka, takže tu nebudu a nejsem si jistá, jestli ještě stihnu nějaké články přednastavit, i tak jsem vám vděčná za každou návštěvu, kterou mě a můj blog poctíte a doufám, že sem nadále budete chodit. Omlouvám se SB, že teď příliš neobíhám a Tash, že nepřidávám další díly, ale nějak mi dochází nápady, nebo spíš nevím, jak mám z těch osnov udělat pořádný příběh, aby to mělo všechno, co má mít, takže mám v plánu tam u mořského vzduchu přesyceného solí a při teplotách okolo 38°C (snad se mi nepřevaří mozek) předělat příběhy do konečnch podob a to tak, aby se to dalo číst. Momentálně pracuju na Broken heart, Diary of memories, Přežít,přelstít, přehrát a Cesta za štěstím (kterou prostě musím dopsat, jinak to zas zapomenu a přepisovat od začátku 57 stránek A4 se mi fakt nechce).
No, tak jen mi přejte abych nedostala úpal a někde se tam nezabila a snad i tady v čechách budete mít pěkné počasí ;o)
PS: Jaký bylo vysvědčení? Já vím, jsem šprt - samý! :D

Dark side - převrácené role

29. června 2012 v 21:47 | camelia |  D


DÍLY: -
Typ: Série
Žánr: Fantasy; "Horror"; Trochu romantika; Bitevní
Stav: Pouze recenze
Hlavní postavy: Naruto
Vedlejší postavy: Je jich opravdu hodně
Psáno: Er formou/ich formou
Inspirováno: Povídkou na konoze
Děj: Naruto je už jako malý unesen Akatsuki a vychovánán k zabíjení. O třináct let později je nasazen zpátky do Konohy jako špión, aniž by věděl, že se jedná o jeho rodnou vesnici. A právě tady se setkává se svým budoucím Týmem 7 skládající se z Haruno Sakury, která se hned po jeho příchodu do něj bláznivě zamiluje (spolu se svojí "kamarádnou" Yamanaka Inou) a z Uchihy Sasukeho, pobláznného šílence, který pořád hlásí, že se stane Hokagem a kvůli Suřině lásce je ochoten udělat cokoli, dokonce prohlásí Naruta za svého největšího celoživotního rivala. Kromš neutivhajícího soupeření se však mezi nimi začne také vytvářet jakési zvrácené přátelství... Ale co na to Akatsuki?

Cesta za štěstím

29. června 2012 v 20:53 | camelia |  C

DÍLY: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
Typ: Série
Stav: Rozepsáno
Hlavní postavy: Naruto, Hinata, Kyuubi a Sasuke se Sakurou
Vedlejší postavy: Hodně
Psáno: Ich/er formou
Inspirováno: Ani nevím...
Děj:
Říká se, že cesta za štěstím bývá trnitá. Naruto i Hinata se o tom dost dobře přesvědčí, když několikrát budou muset riskovat svoje životy, jen aby mohli být spolu. Zdá se totiž, že celý svět se proti nim spiknul. Klan Hyuuga, ostatní Země a v nemalé míře i Akatsuki budou zkušet jejich lásku. Vydrží až do konce a dočkají se svého "happy endu", nebo Akatsuki zničí celý svět? To záleží jen na síle jejich lásky.
Poznámky: Pokračování Kyuubi, Naruto a záhadné náhody.


Broken heart

29. června 2012 v 17:44 | camelia |  B

DÍLY: -
Typ: Série
Stav: Pouze osnova
Hlavní postavy: Hinata
Vedlejší postavy: Sasuke, Sakura, Naruto
Inspirováno: Povídkami na konoze a citátem: "Z malé lásky zůstane alespoň přátelství, z velké jen nenávist." (Nevím, od koho je, ale tenhle citát se mi líbí XD)
Psáno: Ich formou (Hinata)
Děj: Citát výše mluví za vše :D

Povídka podle: Písmen (hlavní písmena)

28. června 2012 v 16:06 | camelia

A B C D E F G H I J K L M O P Q R S T U V W ZKontakt

28. června 2012 v 15:22 | camelia
NEMÁM FB, ICQ, INSTAGRAM, MESSENGER, TWITTER ANI NIC PODOBNÉHO :D Pouze:

ASK:
MAIL: moonlightgirl@seznam.cz
NA KONOZE: Camelia
GMAIL, YTB, FF.net: camelia925@gmail.cz
SKYPE: camelia0192


Jsem přihlášena na hokage.cz, deviantart a dlaších stránkách, tak ale trávím málo čase, takže mě tam skoro vůbec nezastihnete...

Omlouvám se případným zájemcům, ale vážně mám jenom tohle a nehodlám si nic dalšího zakládat :)

Agenti lásky

28. června 2012 v 14:22 | camelia |  A

DÍLY: -
Typ: Zatím netuším. Nejspíš kratší série.
Stav: Pouze osnova
Hlavní postavy: Naruto, Hinata
Vedlejší postavy: Tsunade, Sakura, Sasuke a další
Psáno: Er formou
Inspirováno: Filmem "Mr. and Mrs. Smith"
Děj: Ještě neúplný tudíž i nezveřejněný

Dokonalý trik (Prestige)

15. června 2012 v 5:09 | camelia |  Filmy & seriály
Není to dávno, co jsem viděla tenhle film a moc se mi líbil. Vy, kteří jste ho viděli, možná nebudete souhlasit, ale jí prostě musím říct, že byl je jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděla... Ale dost už prázdných keců. Tady je něco o něm:
Žánr: Drama / Fantasy / Mysteriózní / Thriller
Hodnocení: (průměrně na většině stránkách) cca 4,4/5
Moje hodnocení: 5/5
Režisér: Christopher Nolan (Batman začíná, Memento)
Obsah (distibutora): Existuje tajemství, kvůli kterému byste zabíjeli? V tomto napínavém a vzrušujícím thrilleru od režiséra Christophera Nolana uvidíte Hugh Jackmana a Christiana Balea v rolích dvou soupeřících kouzelníků, jejichž snaha předčít jeden druhého se změní ve smrtelnou past. Scarlett Johansson jako půvabná asistentka se stane figurkou i hráčem v jejich soupeření. Skvěle obsazené vedlejší role v čele s Michaelem Cainem a Davidem Bowiem. Geniální příběh a úžasný zážitek. Přichází Dokonalý trik, pozorně se dívejte...
Země původu: VB, USA
Rok: 2006
Doba trvání: 130 min
Tak, a tady pár obrázků:

Svět je malý 5 - Nástrahy obyčejeného dne aneb co všechno se může stát, když jen přijdete pozdě...

11. června 2012 v 19:25 | camelia
Další díl věnovaný opět mé drahocené Tash/Shinju, za to, že taky začala psát (dohoda, vzpomínáš?) Je sepsaný na rychlo, ale snad toho nebudeš litovat :)


Probudil mě budík. Zamžourala jsem. Venku svítalo.
Nepříliš nadšeně jsem ze sebe skopala peřinu a pak jsem si stoupla, a malátně se odevzdala sprchovému koutu a horké koupeli, která mě vždycky dokázala probrat, a dnešní den nebyl výjimkou, nicméně, do školy se mi ale totálně nechtělo - měli jsme totiž supla za jednu učitelku a navíc hned první hodinu je matika a pak bižule a… No jo! Bižule!
Praštila jsem se do čela a rychle, jen s ručníkem okolo těla, utíkala do pokoje, abych nalistovala lidské tělo. Dnes paní učitelka totiž měla zkoušet na svaly a já se na to ani nepodívala!
"Hinato… Co blázníš, je třičtvrtě na šest!" ozvalo se rozespale z vedlejší postele. Byla jsem tak zabraná do deltového svalu a tricepsů, že jsem úplně zapomněla na Sakuru.
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)