Květen 2012

Hinata KILLER

26. května 2012 v 8:43 | camelia |  Galerie mých výtvorů
Yosh, zase něco přidávám. Opět je to obrázek MNOU nakreslený a bez předlohy. Mělo by to být k jedný povídce, kteoru jsem vymysela už dávno, ale nakonec jsem udělala pár změn a tak, no, dost keců, tady je Hinata (doufám, že vypadá dost děsivě :) )


Technika je: Akvarelové pastelky + normal pastelky značky Trilino. LÍBÍ?

Sláva vítězům, čest poraženým!

20. května 2012 v 8:02 | camelia |  TTKM
Tak ano, i já jsem se rozhodla napsat něco k včerejšímu zápasu v hokeji :)

Slováci nás porazili, myslím že 3:1, ale upřímně? Hráli o dost lépe než my a výhru si zasloužili, ačkoliv bych samozřejmě byla radši, kdybychom vyhráli my.
Takže: Sláva vítězům, čest poraženým a naší mizerné hře! :D
Ne vážně, hráli jsme špatně. Jejich strategie byla lepší a stálejší. Rychle se přizpůsobovali a útočili. My jsme útočili asi jenom, pokud vedli a to nás stálo i ty dva góli v poslední třetině, no, doufám, že když už ste nás porazili, alespoň VYHRAJTE ZLATO proti Rusku! n.n

Bye!

Naruto Film 5

5. května 2012 v 8:20 | camelia |  Filmy & seriály
Už jste viděli Naruto film 5: Bloody Prison - Krvavé Vězení? Český překlad už je hotový! Na uložtu ho však smazali (Nehcápu proč), takže si zajděte na konohu do sekce Film 5 a tam najdete další možnosti. Jo, mě se to stahovalo něco přes hodinu a půl (nebyla jsem přihllášena).


O ČEM TO JE: Naruto je zavřený za napadení Kageho Oblačné a zabití dvou lidí, ačkoli tvrdí, že to neudělal, Tsunade mu sebírá čelenku a posílá ho do hradu Houzuki, kam se posílají nebezpeční zločinci. Naruto je hned po příchodu spoután pečetí zabraňující tvoření čakry ve vlastním těle a stává se z jedním z vězňů. Netuší ale, že hrad má jednu důležitou úlohu. Skrývá Skříňku dokonalého štěstí, které tomu, kdo jí otevře, splní kažné přání. Jenže k tomu je potřeba tak obrovské množství čakry, že je to pro normálního ninju nemožné... To ovšm neplatí o Jinchuurikim...

MOJE HODNOCENÍ: dávám mu 3/5 Příběh byl celkem povedený. Líbil se mi začátek, ale bylo tam pár věcí, které bych vytkla. Nápad dobrý, grafika dobrá, ale prostě pár věcí mi tam nesedělo - viz C.Č.
POZOR! SPOILER!
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)