Lair 1/?

11. dubna 2012 v 17:16 | camelia

Je teplý letní večer a v Konoze v jednom ze spousty barů (zkuste si tipnout, kvůli komu je otevřely… začíná na T a je Hokagem… tak složité, že?) sedí dva naprosto odlišní muži nad sklenkou saké.
"Tak co, jak se ti vede s Yumi?" zeptá se černovlásek s podivným znakem připomínající vějíř na rukávu. Ale je ticho. Jeho kamarád se jaksi nemá k odpovědi, jen si hraje se skleničkou a protáčí ji mezi prsty.

"Rozešli jsme se," opoví mu konečně. Černovlásek si jen povzdychne.
"Vždyť to není ani týden a už si se zase rozešel? Kolikátá je to za tenhle měsíc? Čtvrtá? Pátá? Co Naruto?"
"Šestá…" odpoví mu a Uchiha se začne dusit sakém, které právě vypil.
Jeho přítel ho praští do zad.
"Dík… Proč jste se rozešli?" položí novou otázku, po tom, co se zhluboka nadechne.
"Ále, to je fuk…"
"Přestala tě bavit, co?"
"Ne… jen-" snaží se odporovat blonďák s jouninskou vestou a spirálkou na rukávu černého trika s tříčtvrtečními rukávy.
"Co bylo špatně tentokrát? Byla moc urážlivá, paličatá, prsatá, bez křivek nebo snad všechno dohromady?" zeptal se s úsměvem Naruta jeho kamarád a říkal si, že horší to už snad být nemůže, ale omyl.
"Ne, Sasuke… byla zasnoubená." Černovlásek se zase zakuckal, ale tentokrát ho bouchnul do zad někdo jiný, přesněji, jiná.
"Miláčku, neutop se nám, nebo bude miminko bez otce…" řekla jemně žena s vlasy v barvě třešňových květů.
"Ahoj Sakuro? Jak se máš?"
"Ale jo, díky za optání Naruto. Tak co, o čem se tu debatuje?"
Lišácky na ně mrkla.
Blonďák se jenom znova sklonil ke sklence, zatím co jeho kamarád řekl:
"Ale, Naruto má zase navou holku…"
"Fakt? A co Yumi?"
"Rozešli jsme se." Odpověděl lhostejně a znovu si loknul.
Sakura si povzdychla.
"Naruto, Naruto… Co se to jen stalo… Jak jsme se mohli takhle změnit? Od kdy jsme se takhle změnili, co to způsobilo? Vítězství nad Akatsuki? Návrat Sasukeho? Smrt senseie?"
"Všechno," řekl hořce a zvedl se.
"No nic já jdu a vy byste měli taky. Už je pozdě," rozloučil se.
Sasuke ho následoval.
"Jo, my bychom taky měli jít…" řekl a chytil Sakuru za ruku.
"Dobrou…"
"Dobrou," odpověděli mu a ruku v ruce bavící se o svém budoucím přírůstku šli domů.
Naruto to ale v plánu neměl.
Šel setmělou Konohou. Cestu mu osvětlovaly jen pouliční lampy a přemýšlel o Sakuřiných slovech.
Ano, kdy se tak změnil? Proč?
Možná proto, že zjišťoval, jakou mají ženy pro jeho modré oči a blonďatou kštici slabost. Možná proto, že jeho láska si vzala jeho nejlepšího přítele a možná proto, že mu v tom nikdo nebrání. Nikdo mu neříká ´Nedělej to, je to neslušné…´ nebo ´Jsou důležitější věci na práci´ Nikdo mu neříká, že to přehání… že těm ženám ubližuje. Nikdo mu to nezakáže. Je sám. Má všechno, po čem toužil. Uznání, zájem žen, má velkou šanci, že se stane Hokagem… a přesto mu něco chybí.
Proč si vlastně s těmi ženami začíná? To neví. Možná hledá tu pravou… možná, že je to jen náhlý plamen, který pohasne stejně rychle, jako vzplanul. A když zmizí, zájem přejde. Proč? Když o tom tak přemýšlí… všechny byly stejné. Poddaly se mu, nemusel o ně bojovat, nemusel se snažit. Udělaly všechno, na co si jen vzpomenul jen proto, aby s ním mohli být.
Potřásl hlavou a snažil se zahnat nepříjemné myšlenky na to, že mu nikdo nezůstal. Zhluboka se nadechl. Od té doby, co Kakashi-sensei zemřel, se všichni změnili. Sasuke se vrátil zpátky, Sakura se mu vrhla kolem krku. To ho probralo ze sladkého snění. Pochopil, že jí nikdy mít nebude a zatím co ti dva pořádali svatbu, on se oddal ženám, které o něj začínaly mít zájem. Nejdřív to prostě risknul a pozval jednu z nich na večeři. Překvapilo ho, když přijala a byl šťastný. Ale časem se překvapení vytrácelo a nahrazovala ho samozřejmost.
Věděl, jak na ně musí. Pár lichotek, pěkných slůvek, romantických večeří a má výhru jasnou…
Dnes však žádnou schůzku neměl a to mu přišlo takové divné… Jak tak procházel Konohou na někoho narazil. Ať už to byl osud, nebo ne, něco prostě chtělo, aby se ti dva potkali.
Před ním v temné uličce šla tiše pomalým krokem drobná postava. Byla to Hinata.
Narutův mozek vyloudil otázku, proč si jí nikdy nevšímal. Už se chtěl otočit, když ho napadlo, že přesto, že nemá rande, může zkusit štěstí s Hinatou. Sice má na víc, ale teď momentálně žádná na skladu není a pořád lepší Hinata než nic. Otočil se tedy zpět a počkal, až si ho všimne, což moc dlouho netrvalo.
"N-Naruto-kun?" zašeptala s překvapeným podtónem.
"Ahoj Hin," řekl koketně, "kam jdeš? Smím tě doprovodit?"
Hinatu tím očividně uvedl do rozpaků.
Yosh, všechno podle plánu, pomyslel si. Jak si myslel, je stejná jako ostatní, jen mnohem stydlivější a ne tolik vyvinutá…
"A-Ano," odpověděla.
Přidal se k ní a šel tak blízko, že se jejich ramena při každém kroku o sebe mírně otřela. Mířili někam za Konohu. Měsíc se vyhoupl zpoza mraku a osvítil tak cestičku vyšlapanou zvěří. Hinata šla první. Následoval ji. Přišli na palouček. Tráva pokrytá rosou se mírně leskla ve studeném světle.
"Tak jsme tady," prohlásila. Oči se jí leskly v měsíčním světle. Napadlo ho, že jí to moc sluší, ale vzápětí tyto myšlenky zahnal. Koneckonců, určitě bude stejná jako všechny ostatní… Hinata začala něco povídat, ale on jí příliš neposlouchal. Přemýšlel o svých sváděcích schopnostech a v duchu si vybíral svou další "oběť". Nakonec ho to začalo nudit - taky přišel na to, že jsem vlastně skoro všechny možnosti vyčerpal, ale pak jsem se podíval vedle sebe. Myslíš, že by tě to s ní bavilo? Ptal se sám sebe a pak si pomyslel, že Hinata nikdy nebyla jeho typ. Měl vždycky radši holky, které věděly, co chtějí. Silné, hrdé a krásné…
Na Hinatě se mu nelíbila jediná věc. Byla taková nijaká… Na všechno přikývla, nic moc neříkala, pokaždé omdlela, nijak nevynikala a zdálo se mi, že se o to ani nesnaží…
Prostě byla jedním slovem zapomenutelná!
Ale na druhou stranu, proč to u ní nezkusit? Stejně jí nakonec pustím k vodě, tak proč ne? Alespoň si zopakuji svoje techniky.
V tu chvíli se rozhodnul.
Přišoupl se blíž k ní.
"Jsi krásná… víš to?" řekl a ani jsem si neuvědomil, že jí skočil do řeči.
Zarazila se a jen se na něj dívala. Pohladil ji po tváři.
Je jako socha, ale uvidíme, jestli oživne…
"Jsi nádherná… Přitahuješ mě… Už dlouho…" řekl a pomalu se naklonil k jejím rtům. Už chyběl jen kousek, abych jí políbil a hlavou se mu mihla myšlenka:
"Je stejná jako ostatní…"
Skoro už ochutnal její rty, když najednou ucítil pálivou bolest na tváři. Otevřel oči, aby pochopil, co se stalo. Hinata stála opodál, hlavu skloněnou tak, že jsem jí neviděl do tváře. Nějak jsem nechápal, co se stalo…
Sáhl jsem si na levou tvář. Kůže byla na dotek teplejší.
Ona mi dala facku?!
Bylo ticho. Hinata stála pořád stejně a já jsem se stále snažil pochopit, co se vlastně stalo.
"Za co?" zeptal jsem se. Mlčela a ani já nevěděl, co říct.
"Milovala jsem tě…" uslyšel jsem.
Co?
"Obdivovala jsem tě, milovala a snažila se tě chránit. Chtěla jsem se ti podobat. Toužila jsem po tvých dotecích, rtech i pouhé tvojí přítomnosti, ale teď? Kam zmizel ten muž, kterého jsem zbožňovala? Řekni, kam se poděl?" ptala se, mlčel.
Nechápal význam těchto slov. A když to pochopil, nějak nemohl přijít na správná slova.
Ona mě vážně milovala?

-Muhahaha! Tak jak s vám líbí tenhle arogantní Naruto? Napiště, jetli chcete pokračování ^^
Dávám to sem, ale ještě nevím, kdy bude další díl, protože mi nějak došli nápady : ) No, jeden z důvodů, taky je, že se budu muset dokopat k tomu, to dopsat a tohle je jeden ze způsobů. Teším se na komentáře =D-

 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Simuš a Gabi Simuš a Gabi | Web | 11. dubna 2012 v 18:41 | Reagovat

Bože to je krásné :) Těším se jako to bude pokračovat. Hina mě teda hodně zaskočila :D

2 Tashine Tashine | 11. dubna 2012 v 20:03 | Reagovat

Ahoj Cam, blbá zpráva, jsem na dědově dinosaurovi, můj počítač je někde v opravně a celé hlavní centrum mého PC je v čudu :/ Tož, ale stejně jsem přečetla a Naruto je tedy ještě blbější než kdykoliv jindy xD (A že toho bylo) Doufám, že mu Hin otevře oči! Tak další díl, hned! xD

3 camelia camelia | Web | 11. dubna 2012 v 20:22 | Reagovat

[2]: Teď nevím, jestli to mám brát jako urážku nebo kritiku, ale vyberu si to první ;) Díky...
I tobě S&G (nová zkratka :P)

4 Tashine Tashine | Web | 12. dubna 2012 v 16:28 | Reagovat

[3]:Úražka, jo? No, pokud it to tak vyhovuje, tak si to tak klidně ber, ale opravdu nevím, kde jsi na to přišla xD Tím, že je Naruto blbější, není myšleno, že je povídka "horší" A proč bych psala další díl, když by se mi to nelíbilo? Babo jedna, ty mě děsíš!!
P.S. Přišel zpátky můj PC, sice jede hůř než kdy předtím a funí jako krtek, ale aspoň něco xD

5 camelia camelia | Web | 12. dubna 2012 v 18:38 | Reagovat

[4]: Tak tho krkta pozdravuj a vyřiď mu, ať se kouká snažit... Ráda bych tu měla tcojí novou povídku :) Mimochodem... Kdo z vás slyšel krtka funět? :D

6 Tashine Tashine | Web | 12. dubna 2012 v 19:01 | Reagovat

Jasně, jasně! :D Pc se snaží (I když jen tak provizorně), za to já jsem pekelně líná (*Upřímnost nadevše, tak prosím neškrtit*)Ale už jsem něco napsala, tak jen na to navázat :D
P.S. No já krtka funět neslyšela, ale prostě se mi to vybavilo (*Tash+šílenost = 8. div světa, je jich 7, že? Tak tenhle je osmý!! :D)

7 camelia camelia | Web | 12. dubna 2012 v 19:40 | Reagovat

[6]: :D

8 Keiko Keiko | 12. dubna 2012 v 20:41 | Reagovat

Nepřestáváš mě překvapovat..:) určitě napiš další díl je to mooc krásný, úžasný dokonalý..ani nemůžu najít ty správný slova...jen tak dál ;);)

9 Tashine Tashine | Web | 18. dubna 2012 v 19:52 | Reagovat

Holka, napiš pokráčko (Je mi jasné, že ti s tím už pěkně lezu na nervy) Ale prosíím! :D

10 Tashine Tashine | Web | 20. dubna 2012 v 21:07 | Reagovat

Je super - tenhle díl,
už aby další byl.
Ten konec je tak napnutý,
za pokráčko dám boty! (*moje oblíbené, fňuk*

Vím nic nejde hned,
tak aspoň předám tenhle med.
Tu samou chválu z tvého psaní,
až to včeličky nahání!

Prosím prosím piš jen dál,
ohromíš tím celý sál.
Já nepřeskočím ani slovíčko,
a smát se budu jako sluníčko.

Vždyť přece tohle je zločin,
takhle to nechat - no já končím!
Ale spoléhám na další díl,
ač cesta k němu je dlouhá kolik chcete mil.

Jistli já něco stoprocentně vím,
tak ti to teď napovím.
Že jednou příjde ta nádherná pokráčková chvíle,
a já si mezitím koupím zbrusunové sluneční brýle :D (*Ty si jako fakt půjdu koupit, nekecám!*)

Tak prosím prosím stále,
mám už já na mále.
Tak piš piš piš,
mé prosby teď vyslyš!

By Tashine :D

11 camelia camelia | Web | 20. dubna 2012 v 22:28 | Reagovat

[10]: ... Takhle to prostě nejde, ale děkuju. Máš moje slovo, že ho napíšu. Nemůžu ti ale říct kdy.

12 Tashine Tashine | 21. dubna 2012 v 10:16 | Reagovat

[11]: Vím :(, nz :D Díky.. Tashík :D

13 Tashine Tashine | Web | 22. dubna 2012 v 19:00 | Reagovat

Svírá mě korzet úskosti,
chci pocítit trošku radosti.
Stále nevím jak to bude dál,
netuším kdy roztančí se nebeský bál.

Stále přemýšlím nad dalším dílem,
a mozek ohřívá se jako by byl nad grilem.
Stále si přeji a vím zároveň,
tohle zdá se mizerná úroveň.

Ale těší mě pocit, že vím, že někdy není nikdy.
Vím, že nic nejde v diktatuře a povelech,
proto má fantazie hní v okovech.

Srdce bije mi zřídka-kdy,
přemýšlet může každý.
Chtěla bych se těšit,
myšlenky své pod zámkem střežit.

Ale já vím, že ty něco vymyslíš,
jako vždy - když se nad tím tak zamyslíš.
Nemusíš spěchat s pokračováním,
ale ať nevoní příliš nostalgicky,
na to bývá nos čtenářů alergický.
Avšak né všech!

Vím o spoustě spřízněných duších,
které pokračování ve vzduchu tuší.
Vím to i já, víme to my,
Camy, i ty teď tuš s námi.

By Tashine.
Omlouvám se, fakt se omlouvám, vůbec tě nechci popohánět, ale nějak mě chytlo skládání básniček na tohle téma :) (Třeba se budu zlepšovat xD)

14 Kiyomi Masako Kiyomi Masako | E-mail | 20. listopadu 2012 v 18:20 | Reagovat

NÁDHERA!

15 Sarisa Sarisa | 9. března 2013 v 14:26 | Reagovat

Jen piš dál :)

16 magika magika | 11. srpna 2013 v 18:27 | Reagovat

skvělá povídka a takoví neotřelí námět :D moc hezká, plánuješ jí psát dál?

17 DemonFive DemonFive | 21. ledna 2014 v 16:40 | Reagovat

Dokonalý námět, který je ještě dokonaleji napsaný...

PS: Podle komentu soudím že sem asi zatím jediný kluk co se tu vyjádřil,což? :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)