Březen 2012

Když andělé pláčou (NaruHina)

30. března 2012 v 19:03 | camelia


PÍSNIČKA K POSLECHU - Snad se bude líbit :)

Dnes jsem tě zase potkala. Šel si sám ztichlou uličkou a na tváři si měl přemýšlivý výraz. Jsi hrozně roztomilý, když se snažíš na něco přijít, víš?
Je to k smíchu. Tolikrát jsem tě sledovala a tak málo s tebou mluvila… Vím toho o tobě tolik a ty o mě skoro nic…
Víš…
Pokaždé, když tě uvidím, můj tep se zrychlí a svět neexistuje. Ty jsi to jediné, co vnímám, a nyní vím. Už chápu a rozumím, proč to tak je.
Miluju tě. Tvoje oči, vlasy, rty i spontánní a mnohdy bláznivé nápady… Jsi jiný než ostatní. Vždycky jsem to věděla. Máš něco, co jiným chybí a co chybělo i mě, než jsem tě potkala…

Fairy from The silver lake 1/?

13. března 2012 v 21:45 | camelia

Bylo léto, 5 den pololetních prázdnin, mých posledních a já právě nakládal svoje zavazadla a další kufry ostatních do velkého úložného prostoru našeho malého autobusu, který spíš vypadal jako dodávka s několika okny navíc.

Minto - NEKOPÍROVAT!

9. března 2012 v 17:27 | camelia |  Galerie mých výtvorů
Tak, tohle je nová postava do další povídky - série. A víc vá k ní neřeknu. Nechte se překvapit :)
Celé kresleno mnou. Bez předlohy. :) Prosím, NEKOPÍROVAT!

Můžou umřít...?

3. března 2012 v 17:56 | camelia
Tak jo, možná, že už jste to četli, ale i tak to sem dám, jako takovou přepadovku, páč nevím, kdy zase budu mít čas něco přidat (Viz článek níže). No, sna se bude líbit.

Byla noc. Ta temná letní noc. Kdy je vše zticha, jakoby se bálo porušit tu panenskou čistotu přírody. Jenom Měsíc a hvězdy dohlíží na zem a sledují pár mladých shinobi sedících u vesele poskakujícího ohně. Zdají se jako obyčejní a nezajímaví, ale přeci jen, jdete je prozkoumat.

...Pár mých keců :/

3. března 2012 v 17:54 | camelia |  TTKM
Čaute lidi :)

Tak jak je? Já se mám dobře a doufám že vy taky. Omlovám se (hlavně Tashi), že nepřidávám, ale když je hezky a není škola tak se na PC skoro vůbec nedostanu, jen ráno oběhnu SB a mrknu se na konohu, ale na psaní fakt čas není. A vzhledem k tomu, že dens bylo krásně (cca 12°C) tak jsem od 11 hod. - do teď byla venku a ten zbytek jsem pracovala na pár obrázcích, takže se máte co tešit na spoustu mých FA. Taky jsem se rozhodla, že ke každé povídce budu kreslit takový ty "Úvodní obrázky". No, hned dneska jsem s jedním začala, tudíž se hned máte co těšit na ÚPLNĚ novou kapitolovku na SasuSaku a trochu i na NaruHina a co se týče vašich povídek na přání...?
FOR: Kata-chan: Bouhužel jsem úplně jako vygumovaná, takže v brzké době ji nečekej :( No, alespoň prozatím si budeš moct zvednout náladu tou připravovanou povídkou an tvůj oblíbený pár (viz výše) :D
FOR: Tashine: Mám dvě stránky a nějak se k tomu nemůžu dokopat, a taky jsem slíbila čtenářům na konoze, že jim napíšu pokráčko K,NaZH, takže teď vážně nestíhám. A taky učotelé nás začínají dusitm páč se blíží čtrvtletí... :(

Omlouvám se, pokusím se polepšit a je mi líto, jestli to znělo jen jako výmluva, ale já fakt nestíhám... No, pěkný zbytek výkendu. Čaute---
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)